Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

    LEYLÂ VE ARKADAŞI

    Leylâ ile Tuba çok iyi arkadaştır. Leylâ Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde öğrencidir. O Tuba'yla aynı evde kalıyor. Tuba da ay­nı üniversitede Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde okuyor. Onlar her sa­bah saat yedide kalkıyorlar ve kahvaltı yapıyorlar. Kahvaltıda çay içiyorlar, zeytin, peynir ve reçel yiyorlar. Saat sekizde okula gitmek için evden çıkı­yorlar, otobüs durağına gidiyorlar. Üniversitede dersler saat dokuzda baş­lıyor, Dersten sonra sınıf arkadaşlarıyla pastahaneye ya da sinemaya gidi­yorlar. Akşamlan müzik dinliyorlar. Cumartesi günü yüzmeğe gidiyorlar. Pazar günü ise evde temizlik yapıyor.

    Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
    © 2021 Tüm hakları saklıdır.