Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Hakkımızda

            Merhaba Türkçe dostları,

            Bu site "Türkçe Öğretimi" konusunda yapılan çalışmaların (paneller, makaleler, sunumlar, dergi, gazete vb. yayın organlarında yayınlanmış yazılar) konularına göre sınıflandırılıp yayınlanması ve bu yazılara ihtiyaç duyanlara faydalı olması amacıyla oluşturulmuştur. 

             Sitemizde Türkçemizin anadil ve yabancı dil olarak öğretimi konularında bir çok makale bulunmaktadır. Buradaki yazıların bazıları ceşitli site, gazete, dergi, kitap vb. kaynaklardan alınmış, bazıları ise bizzat yazarları tarafından siteye eklenmiştir.

             Sitemizde ayrıca Türkçeyi yeni öğrenenler için de bölüm oluşturulmuş ve burada dil öğrenim teknikleri, Türkçe video dersler, Türkçe sınav örnekleri, örnek kompozisyon konuları ve kompozisyon örnekleri yer almaktadır. Bu bölümdeki kompozisyonlar Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenenler tarafından yazılan kompozisyonlardır. Bunlar, Türkçeyi yeni öğrenen yabancı öğrenciler tarafından yazıldığı için (çok büyük hatalar dışında) herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır. 

             Siz de sitemiz için faydalı olabileceğini düşündüğünüz yazıları bizlere gönderebilir, sitemizin zenginleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

             Sitemizde yazıları bulunan tüm Türkçe dostlarına katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 
   
   
  KÜNYE

  www.turkceogretimi.com

   
  Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
    

  İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
  Kerim SARIGÜL
   
  Site İçerik Yöneticisi
  Yusuf Bera SARIGÜL
   
  Yorum ve Geribildirim Sorumlusu
  Yunus Emre SARIGÜL  Kuruluş
  Sitemiz 01 Ocak 2009 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

  Sitemiz basın yayın ilkelerine uymayı taahhüt eder. Gönderilen yazılarda editör ve yayın kurulu değişiklik yapabilir ve bu değişiklik yazarın bilgisi ve onayı dahilinde olur.  Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. 
  Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
   
   
   
          
  Yorumlar   
  -1 # Guest 16-09-2012 09:25
  BU GÜZEL SİTEYİ HAZIRLADIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ
  Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla
  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.