Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

    Gülcan Bişkek'te

    Benim adım Gülcan. Ben Türkiye'den geliyorum. Yolculuğum oldukça uzun sürdü. Uçakla altı saatte Bişkek'e geldik. Hava alanından yurda kadar iki katlı bir otobüsle geldik. Otobüste bize kek, kahve, çay ve meyve suyu verdiler. Yurtta ayrı ayrı odalara yerleştik. Üç gün sonra Manas Üniversitesine geldik ve Kırgızca, Rusça öğrenmeğe başladık. Yurtta Kırgız öğrencilerle tanıştık ve arkadaş olduk. Her gün Kırgızca konuşuyoruz ve çok ders çalışıyoruz. Biz, Kırgızcayı çok iyi öğrenmek ve üniversitede çok başarılı olmak istiyoruz.

    Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
    © 2021 Tüm hakları saklıdır.