Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Ahi Evran Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi

  Ahi Evran Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi

  (Ahi Evran Üniversitesi TÖMER)

  Ahi Evran Üniversitesi TÖMER 16 Ekim 2015 tarihinde kurulmuştur. Merkezimiz, üniversitemizde öğrenim görecek yabancı uyruklu öğrencilere yönelik Türkçe hazırlık kurslarının yanı sıra İngilizce kursları da düzenlemektedir. Yabancı Dil Sınavı (YDS) hazırlık, İngilizce Konuşma, Genel İngilizce, İngilizce Akademik Yazma; Çoçuklar için İngilizce faaliyet alanlarımız içerisindedir. ve halkımıza açıktır. Merkezimiz, herbiri Yabancı Dil Öğretimi için hazır hale getirilmiş 6 adet sınıf ve konusunda Uzman Öğretim Elemanları ile dil öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. 

  İletişim Bilgileri

  ADRES : Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü

  Cacabey Merkez Yerleşkesi, Terme Cad. 40100 KIRŞEHİR

  TELEFON : 0 (386) 280 43 61, 0 (386) 280 49 59

  Web: https://tomer.ahievran.edu.tr

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.