Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Artvin Çoruh Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi

  ARTVİN ÇORUH TÖMER

  Artvin Çoruh Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi

  Hakkımızda

  Artvin Çoruh Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, 2017 yılında kurulmuştur. Merkezimiz, çağın gereklerine uygun yöntem ve materyalleri kullanarak alanında yetkin öğretim üyeleri aracılığı ile yabancılara Türkiye Türkçesini öğretmek amacındadır. Yabancılara Türkçe öğretiminde başarılı kurum ve kuruluşları örnek alarak harekete geçen AÇÜ Türkçe Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi, ilgili alanda sertifika programları düzenlemeyi ve akademik çalışma olanaklarını sağlamayı hedeflemektedir.

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  Tel. : 0 466 215 1000 - 2332

  Web: https://tomer.artvin.edu.tr

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.