Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

    İlgi Çekici Bir Gün

    Bugün arkadaşımla alış veriş yapacağız. Önce vitrinlere bakarak biraz gezeceğiz. Daha sonra da bir lokantaya gidip yemek yiyeceğiz. Arkadaşıma yanına çok para almasını söyledim ve Sultan Ahmet Meydanı'na gittik. Biraz gezdikten sonra bir mağazaya girdik. Tezgâhtar çok şirin bir bayandı. Bize yardımcı oldu. Oradan bir atlet ve bir deri eldiven aldık. Tezgâhtar birer tane de gömlek alırsak %50 indirim yapacaklarını söyledi. Biz de birer tane de gömlek alıp çıktık. Bir lokantaya gittik. Garsona siparişlerimizi verdik, iki tane meyve suyu, iki tane de pide istedik. Yirmi dakika sonra yiyecekler geldi. Çok açtık. O yüzden çarçabuk yiyip bitirdik. Tam para vereceğimiz zaman hareketsiz kaldık, çünkü çantamı mağazada unutmuşum, ikimizin de cüzdanı benim çantamdaydı. O gün lokantadan akşam saat altıda çıktık, çünkü bize bir görev verdiler. Ne mi? Bulaşık yıkamak.

    Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
    © 2021 Tüm hakları saklıdır.