Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  GENÇLiK VE KiTAP

  GENÇLiK VE KiTAP

   

  Kitap, gencin duygu ve düşünce dünyasıdır. Kitaplar bir çiçek, genç­ler de bir kelebek gibidir. Gençlik ve kitap kelimeleri bir kokuya ve bir ren­ge benzer, insanlara birçok faydası vardır. Onlara iyiyi, doğruyu, bilimi, tekniği öğretir. Her sayfası bizi dünyanın dört bir yanına götürüp gezdirir. Ayrıca hem yeni bilgiler öğretir hem de dünyamıza ışık tutarlar.

  ilkokuldan hayatımızın sonuna kadar elimizin altında, çantamızın içinde okulumuzun kütüphanesinde, kısaca her yerde onlarla karşılaşırız. Sıcak sayfalarıyla geçmişten geleceğe doğru yolculuk yaptırır ve her şeyi öğrenmemizi sağlarlar.

  Bunun için hep beraber kitaplara sarılalım. Onlarla arkadaş olalım. Haydi gençler! Geleceğe bir pencere de biz açalım, çünkü "Kitap okuyan gençlik, mutlu, güçlü, bilgili ve geleceğin gençliği." demektir.

   

   

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.