Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  FUTBOL SEVGİSİ

   

  FUTBOL SEVGİSİ

  Son yıllarda insanlar futbolu çok sevmeğe başladılar. Her hafta bilet al­mak için çok erkenden stadın Önüne gidiyorlar. Stadın gişesinde saatlerce kuyrukta bekliyorlar. Bazen hava soğuk ve yağmurlu oluyor, ama havanın kötü olması onlar için sorun olmuyor.

  Semih de futbolu seviyor. O, bir mobilyacı dükkânında çalışıyor. Dük­kânda çok güzel mobilyalar yapıyorlar ve satıyorlar. Hafta sonu arkadaşla­rıyla maça gidiyor, çünkü hafta içi çok yoruluyor ve dinlenmek istiyor. Sta­dın içine girmeden önce bayraklar alıyorlar. Maçın sonuna kadar bağırı­yorlar, tezahürat yapıyorlar. Bazen maçı onların takımı kazanıyor. O zaman sokaklar ana baba gününe dönüyor. Dört bir yanda zafer şarkıları söyleni-'or. Herkes vollara dökülüyor ve takımın sevincine ortak oluyor.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.