Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Büyükannem ve Büyükbabam

  Büyük annemi ve büyük babamı uzun zamandır görmedim. Onları çok özledim. Mektuplarıma cevap yazmadılar. Hemen otobüse bindim ve köye gittim.

  Köydeki evimiz tek katlıdır. Bahçesinde meyve ağaçları vardır. Kapının ziline bastım, ama çalmadı. Elimle kapıya vurdum. Büyük babam kapıyı açtı. Beni gördü ve çok şaşırdı. Arkasından büyük annem geldi, ikisini de öptüm. O gece geç saate kadar oturduk, konuştuk.

  Üç gün sonra "Bugün gidiyorum." dedim, ikisi de çok üzüldüler. Beraber evden çıktık. Ben onların ellerini öptüm ve otobüse bindim.

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.