Facebook - Türkçe Öğretimi Google - Türkçe Öğretimi Twitter - Türkçe Öğretimi YouTube - Türkçe Öğretimi Instagram - Türkçe Öğretimi Telegram - Türkçe Öğretimi

  Türkçestan – Türkçe Öğretim Merkezi

  Türkçestan Türkçe Öğretim Merkezi (TÖMER) İstanbul’da olup TÖMER alanında 25 yıllık tecrübeye sahip uzman öğreticiler ile çalışmaktadır. Bu öğreticiler aynı zamanda yabancılara Türkçe öğretimi konusunda yazarlık da yapmaya devam etmektedir.

  Kurumumuz dünyanın farklı ülkelerinden Türkçe öğrenmek için gelenlere kaliteli ve öğrenme garantili bir eğitim sunmaktadır. Türkçe kurslarının yanında, VIP YÖS kursu da düzenlemektedir.

  Türkçestan, farklı kültürlerden gelen insanlarla karışmak isteyen öğrenciler için idealdir. Mecidiyeköy, boş zamanlarını etkinliklerle meşgul etmek isteyen yabancı öğrenciler için bir iş ve eğlence merkezidir ve tüm ulaşım araçlarının merkezindedir.

  Şu ana kadar 36 farklı milliyete ev sahipliği yapan Türkçestan sizleri de Türkçe öğrenmeye davet etmektedir.

  İletişim Bilgileri

  • Fulya Mah. Büyükdere Cad Mecidiyeköy - İstanbul
  • Tel: +90 541 542 34 97

  • Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Web Site: www.turkcestan.com

  Sitemiz (turkceogretimi.com); hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş ve “UYAR - KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@turkceogretimi.com adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
  © 2021 Tüm hakları saklıdır.